#2256 | Miniatuur Hollands pronkkabinet zilver.

Kavel verkocht
Met 4 schuiflades en kastvaas. Nederland, Hoorn, B. Verhoogt, 1929, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, T. H 10cm, 63,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 120.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt