#2260 | Miniatuur Kabinet zilver.

Kavel onverkocht
Glad afgewerkt buikkast model met opgesoldeerde appliques. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1975, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. H 8,5cm, 151,8 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 130 - € 140.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt