#2262 | Miniatuur Staand Horloge zilver.

Kavel verkocht
Glad afgewerkt met opgesoldeerde appliques. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1975, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, P. H 12,5cm, 102,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 90 - € 110.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt