#2264 | (3) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. stoof, ketel en haardplaats. Nederland, Schoonhoven, Hooijkaas, 1975, Keurtekens: Leeuw, minerva, meesterteken, zwaardje, P 68 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt