#2283 | Miniatuur stoel zilver.

Kavel verkocht
Naar 17e eeuws voorbeeld voorzien van gegoten en gegraveerde versieringen. Engeland, Londen, David Bridge, 1897, Keurtekens: meesterteken, leeuw, panterkop, b, F, ZI - gebruikssporen. H 6cm, 41,9 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt