#2293 | Miniatuur draaimolen zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gegoten versieringen en beweegbare gondola`s. Nederland, 1978, Keurtekens: leeuw, minerva, s, onduidelijk meesterteken gebruikssporen. H 9cm, 70,9 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 80.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt