#2319 | Miniatuur Sombrero zilver.

Kavel onverkocht
Gedreven model met florale versieringen. Mexico, 20e eeuw, Keurtekens: onbekend meesterteken gebruikssporen. dia 13,5cm, 86,5 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 40 - € 60.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt