#2331 | (7) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. weegschalen, telefoons, visrooster, wasmachine, grammofoon. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 138,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt