#2333 | (4) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel verkocht
W.o. draaimolen, barbecue, koffiemolen en kast. Italie / Nederland, 20e eeuw, gebruikssporen, kast mist 1 deur. 211,6 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 120 - € 140.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt