#2335 | Miniatuur Jockey cap BWG.

Kavel onverkocht
Realistisch uitgevoerd model met kabel versiering. 20e eeuw, Keurtekens: Napier - gebruikssporen en deukjes. H 4,5cm, 58,4 gram. Geschatte opbrengst: € 20 - € 50.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt