#2337 | (6) Delig lot miniaturen zilver.

Kavel onverkocht
W.o. kinderwagen, schommelstoelen, hobbelpaard, schoen en een driewieler. 20e eeuw, Keurtekens: diverse keuren gebruikssporen. 90,7 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt