#2674 | Lepelvaasje zilver.

Kavel verkocht
Gebold model met omgeslagen bovenrand. Nederland, Voorschoten, van Kempen & Begeer, 1961, Keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, b. H 8cm, 79 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt