#2890 | Tafelstuk / Jardinière zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai gedreven versierd met florale versieringen en acanthusblad gedecoreerde handvatten, Dit is een exeptioneel grot exemplaar op voet bedoeld als fruit of bloemen presentatie stuk op een gedekte tafel. Turkije, Istanbul, Güler, begin 20e eeuw, Keurtekens: Güler 900, ZII. H 24cm B 57cm D 25cm, 1961,3 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 800 - € 1500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt