#2940 | Eeuwigdurende kalender zilver.

Kavel verkocht
Deze eeuwig durende kalender bestaat uit drie gedeelten die door verdraaiing ten opzichte van elkaar hun informatie prijsgeven. Hij vertelt bij welke dag van het jaar hoe laat de zon opkomt en ondergaat en in welk sterrenbeeld periode de dag valt. Hij vermeldt bij elke maand het aantal dagen, geeft de dagen van de week aan en bevat bovendien een compleet overzicht van achttiende eeuwse feestdagen.. Nederland, Amsterdam, Koningklijke Begeer, 2000, Keurtekens: staande leeuw, minerva, meesterteken, Q. dia 7cm, 79,1 gram, 925/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt