#2001 | Brandewijnkom zilver.

Kavel verkocht
Fraai ovaal gevormd model met vergulding en gedreven versieringen van palmbladeren en rocailles evenals opgesoldeerde gegoten en deels opengewerkte handvatten voorzien van puttokopjes. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: pseudo keuren, onbekend meesterteken, 925, A. 202 gram, 925/1000. Afm. L 23 cm, B 10,5 cm, H 7,5 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 400.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt