#2053 | Monstrans zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met neogotische versieringen , kerkelementen , zware vergulding en ingelegd met amethisten. Deels opengewerkt. glazen cilinder voorzien van openslaand deel zodat de relikwie uitneembaar is . Bourdon (edelsmederij) Het atelier werd omstreeks 1811 gesticht door Ferdinand de Bruyne. Het bekendste gedeelte van zijn oeuvre is uitgevoerd in de toentertijd populaire neogotische stijl. Later werd het atelier overgenomen door Armand Boudon (sr). Zijn zoon Armand Bourdon jr. werkte samen met de gebroeders Wolfers onder de naam 'A. Bourdon et Wolfers Frères'. Drie generaties Bourdons hielden de zaak gedurende meer dan 150 jaar gaande: Armand sr, Edouard en Armand jr. Compleet met originele reiskoffer. België, Gent, Armand Boudon, 19e eeuw, keurentekens: Meesterteken, Boudon Gand, 900. 3625,60 gram, 900/1000. Afm. B: 22,5 cm H 71,5 cm. Geschatte opbrengst: € 6000 - € 12000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt