#2005 | Filigrain miniatuur tolletje 18e eeuw zilver.

Kavel verkocht
Zilveren filigrain miniatuur tol, zogenaamd A-tolletje. De tol is zeskantig en op elke kant staat één letter: "A.B.D.N.S.T." (alleen trekken, bijbetalen, dubbel inzetten, niets trekken, inzetten en trekken). Kinderspelen uit de 18e eeuw (zie boek: Klein zilver en schepwerk). Le Francq van Berkley vermeldde in 1773 over dit tolspel. Dit spelletje behoort tot de onnozele kinderspelen, die van het Dobbelspel afgeleid zijn. Geschatte opbrengst € 10 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt