#1770 | Gebaksschep zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met gebogen handvat en filetrand versiering. Nederland, Zeist Gerritsen & van Kempen 1959 Keurtekens : Leeuw, minerva, meesterteken, Z. Totaalgewicht: 63,7 gram Gehalte: 835/1000 Geschatte opbrengst € 10 - € 80
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt