#1963 | (2) Delig roomstel zilver.

Kavel onverkocht
Ovaal gevormd met cannelure versieringsrand, tevens parelrand en filetrand versiering. Nederland, Voorschoten, J.M. van Kempen & Zonen, 1917, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, H - 347,5 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 165 - € 330.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt