#1894 | Bonbonmandje zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai deel gegoten ajour opengewerkt model met opgesoldeerde guirlandes en strikhandvatten. Nederland, begin 20e eeuw, keurtekens: leeuw, onduidelijk meesterteken - gebruikssporen en schade aan 1 guirlande. 142 gram, 835/1000. Afm. L 15,2 cm, B 10 cm, H 7 cm. Geschatte opbrengst: €100 - €200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt