#1932 | (2) Delige set kandelaren zilver.

Kavel verkocht
Fraai gestileerd met hippocampus op ronde basement met opgesoldeerde klauwpoten. Italië, Milaan, 20e eeuw, keurtekens: onduidelijk meesterteken, Landkeur, 800, Milano(Moglia?) - gebruikssporen. 933 gram, 800/1000. Afm. L 11 cm, H 17 cm. Geschatte opbrengst: €450 - €800 .
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt