#1935 | Dienblad zilver.

Kavel onverkocht
Fraai rechthoekig model met opgesoldeerde versieringsrand en glazen bescherm plateau. Duitsland, Heilbron, Bruckmann & Söhne, begin 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 800 - gebruikssporen. 761 gram, 800/1000. Afm. L 28,5 cm, B 22,5 cm, H 1 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 750.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt