#2046 | Pyxis / Chrismatorium zilver.

Kavel verkocht
Deze Pyxis werd gebruikt voor het bewaren van de geconsacreerde hostie aks deze moest worden meegenomen, bijvoorbeeld bij een ziekenzalving of naar een zieke. Het verguldsel is wat versleten. Nederland, s`Hertogenbosch, P.J. Lax, 1945, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken, k met kroon - slijtage en gebruikssporen. 83 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 80- € 160.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt