#1847 | Mosterdpot zilver.

Kavel verkocht
Fraai uitgevoerd met deels gedreven en gegoten rococo versieringen compleet met glazen inzetbakje en schep. Nederland, Amsterdam, F.A. en W.C. Hoeker en Zoon, 1888, keurtekens: leeuw, minerva, mesterteken, D - gebruikssporen. 166,4 gram, 835/1000. H 8,5 cm. Geschatte opbrengst: € 20 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt