#2066 | Vacheron et Constantin etui met daarin een pen en tandenstoker goud.

Kavel verkocht
Pen en tandenstoker horen niet origineel bij de etui. 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 21,63 gram, 18 kt. Geschatte opbrengst: € 500- € 800 .
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt