#1746 | (12) Delige set apostel lepeltjes zilver.

Kavel verkocht
Gegoten lepeltjes voorzien van 12 verschillende apostelen. Nederland, Groningen, B. Dijkstra (gebr. Niekerk), 20e eeuw, keurtekens: zwaardje, meesterteken - gebruikssporen. 166,3 gram, 835/1000. Afm. L 12 cm. Geschatte opbrengst: € 120- € 200 .
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt