#1821 | Pasteischep zilver.

Kavel verkocht
Zeer fraai model voorzien van gegraveerde versieringen en deels ajour opengewerkte schepbak. België, 19e / 20e eeuw, gravering/inscriptie/initialen: TL, keurtekens: A800, onbekend meesterteken. 112 gram, 800/1000. Afm. L 24,5 cm, B 10,4 cm. Geschatte opbrengst: € 80- € 150 .
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt