#2070 | Inktstel zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd op plateau met hout gevuld voorzien van meegegoten poten, gemonteerd handvat en penhouders. Kristal glazen inkt en zand houders met sier doppen voorzien van parelranden. Nederland, Rotterdam, Jacob Lang en Christiaan Koops, 1847-1864, keurtekens: leeuw, minerva, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 294,7 gram, 835/1000. Afm. L 13,5 cm, B 9,5 cm, H 15,5 cm. Geschatte opbrengst: € 90- € 160.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt