#2026 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van gegraveerde empire decoraties. Frankrijk, Arras?, begin 19e eeuw, gravering/inscriptie/initialen: J. Blaauw, keurtekens: diverse deels onduidelijke keuren - gebruikssporen. 22,4 gram, 800/1000. Afm. L 20,5 cm. Geschatte opbrengst: € 25- € 50.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt