#1779 | Gebakschep zilver.

Kavel onverkocht
Zeer fraai uitgevoerd met ivoren handvat voorzien van gegraveerde druivenranken en druivenplukker. Oostenrijk/ Hongarije, 19e eeuw, keurtekens: 13, eenhoorn, zwijnenkop importkeur - 53,7 gram, 800/1000. Afm. L 30 cm, B 5,5 cm. Geschatte opbrengst: € 55 - € 110.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt