#2009 | (9) Delig lot bestekdelen Frankrijk (18e eeuw) zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit 6 diner Lepels en 3 vorken Voorzien van geribde versiering en rattestaart op de lepels. Frankrijk, Montpellier, 18e eeuw, gebruikssporen. 524 gram, 950/1000. Afm. L 19,5 cm. Geschatte opbrengst: € 300 - € 600.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt