#1867 | Druivenschaal zilver.

Kavel verkocht
Rond model met lage gebolde buik op standring voorzien van opgesoldeerde handvatten met gestileerde druiventrossen. Duitsland, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Deyhle, 20e eeuw, gravering/inscriptie/initialen: aangeboden door de makelaars vereniging te Amsterdam bij uw 40 jarig jubileum 26 September 1969, keurtekens: 925 sterling, 547, ZI, meesterteken - gebruikssporen en deukjes. 700,3 gram, 925/1000. Afm. B 30 cm, H 10,5 cm, Diam 26,5 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 700.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt