#2038 | Gelegenheidslepel zilver.

Kavel verkocht
Zilveren gelegenheidslepel met een dichte gevlochten steel en met als topstuk de personificatie van de hoop (vrouw met anker en duif). De lepel heeft een eivormige bak en de bak is met een naaldverbinding verbonden met de steel. Nederland, 19e en 20e eeuw. Gravering/inscriptie/initialen: onleesbare gravering, keurtekens: onduidelijke keuren, en pseudo 19e eeuws meesterteken. 835/1000 L: 18,5. Geschatte opbrengst: € 35 - € 70.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt