#3260 | Een monumentale koud beschilderde Weense terracotta klok in de vorm van een adelaar, Oostenrijk, 1e helft 20e eeuw.

Kavel onverkocht
Gesigneerd 'Otto August' (in de voet) Wenen ca. 1900. in perfecte staat.D: 60 cm. Geschatte opbrengst: € 800 - € 1200.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt