#2016 | (143) Delige bestek cassette Christofle model: Albi 925 sterling zilver.

Kavel verkocht
In nieuwstaat verkerende set model: Albi. Bestaande uit: 12 diner vorken, 12 diner lepels, 12 diner messen, 12 kleine vorken, 12 kleine lepels, 12 kleine messen, 12 vis vorken, 12 vis messen, 12 koffie lepels, 12 ijs lepels, 12 dessert vorken, 1 soep louche, 2 groente lepels, 1 rijstlepel, 1 saus lepel, 1 vleesvork, 1 suikerklont tang, 1 taartschep, 1 suikerschep (verzilverd). Frankrijk, Parijs Christofle 20e eeuw. Keurtekens: Minerva 1 , meesterteken, sterling 925. Compleet met originele cassette. Gehalte: 925/1000 zilver. Totaalgewicht: 9186,7. Geschatte opbrengst : € 6000 - € 8000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt