#2806 | Joseph Meyer (1796-1856), Een lot bestaande uit (6) prenten met diverse thema's: woestijnplanten, strandplanten, slingerplanten en waterplanten.

Kavel verkocht
Afkomstig uit: Meyers Handbuch über das Weltall (Meyers Handbücher der großen Wissensgebiete / Literatur), 19e eeuw. Lithografieën uitgegeven door het Bibliografisches Institut Leipzig, 19e eeuw. Sheet: 22 x 27,5 / I.: 20 x 26,3 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt