#2841 | Franz HOOGENBERGH (1540-1592), De overval bij Saint-Valerie-sur-Somme, Duitsland, 16e eeuw.

Kavel verkocht
Handgekleurd (uit de tijd), met onderschrift in het Duits, gedateerd. Verg. coll. Rijksmuseum Amsterdam, inv. no.: RP-P-OB-78.784-66 I.: 19,1 x 26,3 / sheet.: 21,5 x 27 (within frame) cm. Lit.: - FMH 413-72. - Hellwig 78.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt