#2844 | Frans HOOGENBERGH (1540-1592), Twee diverse gravures: resp. Beleg van Montbrison en van Maastricht, 16e eeuw.

Kavel verkocht
Beide handgekleurd, voorzien van onderschrift in het Duits, gedateerd en genummerd. I: 21 x 28 (excl. passepartout) / I: 20,4x27,6 cm. & Sheet: 21 x 28 (excl. passepartout) / I.: 20,6x27,9 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt