#2903 | Abraham Ortelius (Antwerpen 1527 - 1598), Landkaart van Marocco - Fezzae et Marocchi, ca. 1570 (ongedateerd).

Kavel verkocht
Handgekleurde (uit de tijd) gravure met voorstelling van de kust van Marokko, georiƫnteerd met het noorden rechts, titelcartouche met opschrift: Fezzae et Marocchi Regna Africae Celeberrima. Kopergravure op dubbele pagina, verticale vouw als uitgegeven, met beschadigingen, in goede conditie. Verso: Franse tekst. Afkomstig uit: Abraham Ortelius, 'Theatrum Orbis Terrarum', uitgegeven door: Jan Jansz., Antwerpen, 1570. I.: 49,5 x 38,2 / sheet: 53 x 42 cm. Lit.: - Van der Krogt, Prof. C. J., Koeman, 'Atlantes Neerlandici', [8615:1B], 1.441.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt