#1196 | 24-delige set lepels & vorken "Haags lofje" zilver.

Kavel verkocht
Compleet met originele cassette hofjuwelier "Roelof Citroen" Amsterdam. Nederland, Voorschoten, Zilverfabriek Voorschoten, 1923/1933, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, N, Y - gebruikssporen. 1100 gram, 835/1000. Afm. L 18.3 cm. Geschatte opbrengst: € 600 - € 1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt