#1692 | Miniatuur tafelbel (Amsterdam, Johannes A. van Geffen 1766-1798) zilver.

Kavel verkocht
18e-eeuws zilveren, strak uitgevoerde miniatuur tafelbel. Nederland, Amsterdam, Johannes A. van Geffen, 1769, keurtekens: stadskeur met kroon, meesterteken, jaarletter K. 41 gram, 835/1000. Afm. H 5.4 cm, diam 4.1 cm. Geschatte opbrengst: € 350 - € 1500.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt