#1859 | Snuifdoos (18e eeuw?) zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in koffervorm, (mogelijk Amsterdam, Cornelis van Hoek), voorzien van gedreven versieringen op het deksel en bloemen bloemenranken, manden op de zijdes. Noot: Nederlands Kleinzilver pag. 274/275. Nederland, Amsterdam, Cornelis van Hoek?, 18e / 19e eeuw, inscriptie: J:E:V - gebruikssporen deukjes en slijtage. 54 gram, 835/1000. Afm. L 6.4 cm, B 4 cm, H 3.4 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 200.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt