#1558 | 11-delige set dinervorken (Amsterdam, Roelof Helweg 1776-1811 & Jacob Hulscher 1789-1804) zilver.

Kavel verkocht
Uitgevoerd in ''Amsterdams lof''. (3 van de 11 vorken zijn vervaardigd door Jacob Hulscher, de resterende 8 zijn vervaardigd door Roelof Helweg). Nederland, Amsterdam, Roelof Helweg & Jacob Hulscher, 1786 & 1794, keurtekens: staande leeuw met kroon, stadskeur met kroon, meestertekens, jaarletter B, jaarletter K. Inscriptie: RK - gebruikssporen. 751 gram, 835/1000. Afm. L 20.5 cm. Geschatte opbrengst: € 400 - € 600.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt