#1933 | 2-delige set rechauds verzilverd.

Kavel verkocht
Fraai gedecoreerd met gelobde randen, poten met kwabmotief en palmbladeren en gestileerde handvatten. Uitneembare schaal en reservoir voor warmwater. Verenigd Koninkrijk, eerste helft 19e eeuw - lichte gebruikssporen en krasjes. 5413 gram, verzilverd. Afm. L 38.5 cm, B 22 cm, H 7.5 cm. Geschatte opbrengst: € 150 - € 250.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt