#1259 | 3-delig lot reisbestek zilver.

Kavel verkocht
Naar 17e-eeuws voorbeeld, bestaande uit een vork met een afneembare ovale lepelbak. De vork heeft een steel in kwabstijl en is bekroond met een medusa op het steeleinde. Nederland, Utrecht, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, keurtekens: meesterteken, zwaardje. 130 gram, 925/1000. Afm. L 11.7 cm. Geschatte opbrengst: € 80 - € 150.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt