#1326 | Champagnekoeler zilver.

Kavel onverkocht
Voorzien van rocailles en gehamerde decoratie. Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, 800, onduidelijk meesterteken, V-keur - gebruikssporen. 869 gram, 800/1000. Afm. B 25 cm, H 19.5 cm, diam 23 cm. Geschatte opbrengst: € 450 - € 850.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt