#1593 | Candelabra / pronkkandelaar (Bremen / Hemelingen, Duitsland, M.H. Wilkens & Söhne 20e eeuw) zilver.

Kavel onverkocht
Zeer fraaie kandelaar met gegoten gelobde- en krulvormen, te gebruiken als single of als 7-armig. Duitsland, Bremen / Hemelingen, M.H. Wilkens & Söhne, 20e eeuw, keurtekens: maan, kroon, meesterteken, 925s, W. Lameyer & Söhne - lichte gebruikssporen. 4021 gram, 925/1000. Afm. H 67 cm. Geschatte opbrengst: € 4500 - € 9000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt