#1210 | 6-delige set dinervorken "Haags Lofje" zilver.

Kavel onverkocht
Uitgevoerd in "Haags lofje". Nederland, Zeist, M.J. Gerritsen, 1988, keurtekens: staande leeuw, Minerva, meesterteken, 999, D. 413 gram, 999/1000. Afm. L 20.8 cm. Geschatte opbrengst: € 275 - € 400.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt