#2231 | Antieke vijfrijige bloedkoralen armband met een 20 kt. geelgouden sluiting met cantillewerk.

Kavel verkocht
Met veiligheidskettinkje. Keurtekens: 833, steenbok, V (jaarletter 1830), Nederlands meesterteken. Ø Bloedkoralen: ca. 5 - 6 mm. L: ca. 17 cm. Gewicht: 51,06 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt