#2125 | Antieke 833 zilveren kruisvormige hanger bezet met roos geslepen diamant.

Kavel verkocht
Keurtekens: zwaard. Meesterteken: J. Rozendaal, Utrecht, Nederland, 1919 / 1957. Bezet met 12 roos geslepen diamanten (1x ca. 5,53 x 5,13 mm en 11x Ø ca. 1,6 - 2,0 mm) in een vergulde buttercup zetting. LxB: 5,0 x 2,8 cm. Gewicht: 6,7 gram.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt